V návaznosti na zpracování a výrobu hlavních polotovarů, vyrábíme různé typy matrací. Matrace jsme schopni vyrobit dle požadavků zákazníka, jak v provedení tak rozměru. Naše výrobní nabídka obsahuje:

  1. několik druhů polyuretanových,
  2. různých sendvičových,
  3. pružinových až po latexové.

Matrace firmy HG Style patří mezi nejkvalitnější na našem trhu a v mnohých ohledech vysoce převyšují současnou tuzemskou konkurenci. Tyto matrace kladou důraz na ortopedický charakter, vysokou kvalitu, ekologickou a zdravotní nezávadnost. Každá matrace z našeho sortimentu má výborné ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost.

Ortopedické vlastnosti udržují optimální polohu páteře během spánku a ležení. Tím výrazně zlepšují zdravotní stav osob s bolestmi a nemocemi páteře. Ortopedické matrace působí jako prevence vzniku chorob páteře, neboť páteř v době spánku odpočívá a má možnost regenerace. Ortopedické vlastnosti našich matrací jsou dány jejich konstrukcí.

HG Style Vám bude vždy garantovat správné použití materiálů i skladbu jednotlivých komponent svých výrobků. Pro snadnější výběr vhodné matrace, navštivte našeho nejbližšího prodejce, kde si můžete vybrat i podle vzorků jednotlivých matrací.

 Přehled matrací

Matrace sendvičové z PUR pěn

Matrace s pružinovým jádrem

Matrace s latexovým jádrem

 

Speciální antidekubitní matrace


Matrace do dětských postýlek


  • HG Style - výrobce matrací
  • HG Style - výrobce matrací
  • HG Style - výrobce matrací
  • HG Style - výrobce matrací